Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký antivir?

Ahoj lidi chci se zeptatat furt projíždím antiviry a nwm jakej mám si stahnout nebo objednat teď sem stahl nějakej antivir od Microsoftu jmenuje se: Microsoft Security Essential co myslíte?

Ty si chceš antivir naprogramovat? :-?
Změna předmětu, původně: Antivir
Změna kategorie, původně: Programování (host)

v dubnovém Dtestu je test antivirů zdarma a placených bezpečnostních balíků, z těch zadarmo obstála dobře Avira, uspokojivě s menším propadem za Avirou - Microsoft Security Essential, Avast, AVG.... z placených balíků Internet Security (antivir+firewall) obstály Avira, G Data, Eset a Kaspersky

a jak už to bývá, žádný program není tak dokonalý, aby odolal všem útokům :-)

Ono je to jedno. Osobně nepoužívám žádný (a to browsím pod adminem :puff:), zákazníkům zakládám neprivilegované účty. Když i přesto chtějí AV, dám jim tam Avast nebo MSSE. Jestli si chce tazatel mermomocí zpomalovat systém, tvrdím, že je absolutně šumafuk, co si nainstaluje.

dobrý den, platí co psali předešlí, osobně preferuji Avast, AVG už mi také nevadí, o Aviře jsem slyšel spoustu chvály, ale sám jsem ji nezkoušel. Je to v podstatě jedno, všechny z těchto už mají jednoduché ovládaní a jsou vcelku spolehlivé (v rámci možností).