Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem smazany/poskozeny bios

dobry den muj pocitac fugoval bez problemu do te doby nez doporucil aktualizaci biosu ten jsem stahl z oficialni stranky a pak jsem ho nahral pres bios vse slo ok ale kdyz se pocitac potom zapl byla uz jen cerna obrazovka a mys ani klavesnice nesla a ted nevim jak vratit zpet bios na puvodni verzi protoze mi uz nejde ani monitor ! uvitam kazdy napad jak tam znovu nahrat bios bez klavesnice a monitoru...

ktory dement ti doporucil aktualizaci biosu a z jakeho dovodu?

Nazad sa to dat neda ak nema doska dualBIOS, za prve je nutne si presne zistit jaku mas zakl.dosku, je to na nej napisane vcetne verzie, za druhe jaky BIOS si tahal a odkial presne, resp. stiahnut si spravny a odniest to niekde kde maju externy programator a pripravit si nejake peniaze. Ak neni flash v sockete tak mozes kupovat novu zakl.dosku.

Najprv ale treba skusit Clear CMOS (predpoklad uspechu je ale ze si tam flashoval BIOS spravny)