Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno phpMyAdmin - nespravne zobrazenie diakritiky na stranke...

Zdravim... pouzivam Apache server na svojom kompe + phpMyAdmin v2.6.1. Pri pouziti diakritiky a naslednom zapise do databazy je vsetko v poriadku. Chyba nastane vtedy, ked nacitavam udaje z databazy na web. Vtedy sa mi objavia "?" miesto niektorych znakov s diakritikou. V databaze je vsetko v poriadku a s diakritikou. V phpMyAdmin pouzivam porovnavanie "cp1250_bin" a tiez aj pri vsetkych polozkach v tabule, ktore musia mat nastavene porovnavanie. Na stranke mam nastaveny "<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">". Ani tak to nepomohlo, v com este moze byt problem?

Dakujem.

uz sa mi cez ICQ podarilo pomoct autorovi otazky, teda ju mozete povazovat za vyriesenu, keby s tym niekto mal este problem, prosim nech mi napise na ICQ ci mejl, a to celkom kludne,
btw. aj ja som tu kladol podobnu otazku, ktoru sa mi podarilo vyriesit, ale som este nenapisal k otazke kompletnu odpoved, ved to cele zhrniem aj tu aj v mojej povodnej otazke, akonahle si najdem cas;-)dovtedy mi piste osobne.