Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus a52f a ovladac

Prosim Vas dnes jsem dostal z reklamacky notebook asus a 52f.
Musel jsem nainstalovat znovu OS win7 a potrebne ovladace z primo ze stranek asus.com.
Nainstaloval jsem skoro vse co mi na strankach nabizeli.
Bohuzel stale se mi nedari nainstalovat sitovku(ethernet).
WIFI jede.
Neporadil by mi nekdo prosim kde najit spravny driver pro sitovou kartu.
Dekuji

diky moc za toto info :-)
ja dnes dělal reinstal pro kolegu z práce, a taky mi zbývalo nainstalovat pouze tyto posl. ovládače a samozřjme ne a ne je najít
na XP mě taky nějak nedocvaklo se juknout.... :-)
ponaučení pro příště

takže ještě jednou dík !!!