Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaradovanie tlace - blbne

Ahoj,

Mam taky problem mam tlaciaren HP laserJet 1020 nainstalovanu na win 2000 pro, zdielam ju na PC s win7 ... Dva krat za den sa mi stane, ze tlaciaren s toho PC kde je win 2000pro prestane tlacit, musim zastavit a spustit sluzbu zarazovani tisku, je to celkom na nervy ked musim vyjst s uctovneho software a spravit tento krok. Cim by to mohlo byt? Stiahol som aj ovladace co maju na stranke HP nainstaloval ale furt to robi. je nato nejaky BUG?

dakujem

jo ale ta tiskarna je nainstalovana na pc kde mam win 2000pro ... a stade obcas nejde tisknout, musim zastavit a spustit sluzbu ... nebo to muze delat i to ze ji zdilim na tom PC s win 2000pro a tlacim na ni z win7 ???

na tom PC kde je win7 som samozrejme ovladace na win7 co sem stahnul z HP. Ono to vsechno facha, i s jedniho i sdruhyho PC se vitisknou skusebni strani, vse bez problemu. Jenom obcas cez den proste prestane tisknout a musim na tom PC kde je tiskarna fyzicky nainstalovana zastavit a spustit sluzbu zarazovani tisku. Nerozumim proc to zblne? Tlaci se neco cely den, a nekdy se proste prestane dat tlacit. Skusim jeste tohle cs a kdyz nepomuze skusim to vyresit cez ten print server. Jenomze print server taky vytvori jako keby virtualni USB port cize ja tam nahram ovladace zas stejni, a bojim se toho ze to bude stejne. Nebo ne?

Bude to urcite nieco stým win. Doteraz boli obidva PC s win 2000 a slapalo to par rokov bez problemou. Jedneho dna sa pokazil jeden PC tak som tam samozrejme uz dal nový s win7 x64 a odvtedy ta tlaciaren robi slamastiku. Ak mi niekto vie potvrdit ze ten print server dokaze tento problem vyriesit, tak to kupim ...