Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD DVD recorder - Panasonic ci Pioneer?

Zdravicko! Nasel by se tu stastny majitel PANASONIC DMR-EH65EP-S nebo PIONEER DVR-540H-S? Planuju koupi jednoho z nich, ale furt se jaksi nemuzu rozhoupat ktereho. Zajimaji me pouze osobni zkusenosti, vyguglit toho o nich jde spousta. Uz jsem se ptal i na freaku, ale odpovedel mi jen jeden clovek (vlastnik Panaka) a to jeste ve veci, kterou vim. Jsem mirne vic naklonen Pioneeru (hlavne kvuli cz titulkum v DivX) i kdyz ma mensi disk, ale nevim, jak je to u nej se strihem (Panaci to maji docela promakle) a zaznamem s VPS (a ShowView). Za pripadne odpovedi predem dekuju...

To teda jo... :-p Já, jakožto DVD laik, můžu jen pochválit výběr značek, Panasonic i Pioneer jsou myslím zárukou kvality, takže už jde jen o nabídku funkcí, ovládání a osobní preference při konkrétním výběru. S tím bohužel neporadím. Tak přeju alespoň štastnou volbu při rozhodování!