Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router pomoc

Dobrý den moja dcéra si kúpila mobil s wifi preto chcem inainštalovat router products šlo by to aj na mobil pripojiť a potom ked už nebudeme chciet dalo by sa to odinstalovat dakujem mám Slovanet cez kábel net tak sa pýtam

boze moj, nic neinstaluj!
Router zapojis, otvoris internetovy prehliadac zadas tam 192.168.1.1 nasledne meno heslo z navodu a nastavis si co potrebujes, napr. u WiFi odporucam sifrovanie WPA2, a do WAN strany treba nastavit to co vyzaduje ten slovanet, ak nieco vobec vyzaduje (napr. pevnu IP, - to zistis zo sucasnych nastaveni PC a nasledne das PC na ziskavat IP automaticky).

kolega to píše dobře, 192.168.1.1 je obvyklá adresa dlink routerů, na které se nastavuje název (ssid) a zabezpečení (wpa/2) wifi.
pokud poskytovatel předepisuje dhcp (na wan straně), pak připojení přes kabel fuguje hned po zapnutí.
a cd vyhoď, je k ničemu.