Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nektere stranky nefungujou.

Zdravim vsechny na poradne :-)

Memu kamaradovi, ktery pouziva notebook pouze na internet a e-mail se z niceho nic prestala zobrazovat jedna jedina stranka.Asi za tyden jsem mu poslal odkaz s uplne jinou strankou a ta mu taky nejde otevrit.Jsou to jenom tyhle dve stranky, jinak vsechno jde.Kdyz jsme vzali ntb do hospody a pripojili se pres wifi, slo vsechno normalne ale pokud to pichne doma na UPC, tak tyhle dve stranky nejdou.Ping na ne jede normalne.
Zkouseli jsme restartovat modem, dva prohlizece IE a FF, psali na UPC- z jejich strany vse v poradku, takze uz fakt nevim.Na notebooku je legalni WIN7.

Diky za kazdou radu.

To by nefungovalo ani v té hospodě, ne? Možná ty tajné stránky blokuje jeho provider UPC...

Když se ty stránky nezobrazují, tak jak se to projevuje? Nějaká hláška není?
Někdy hodně ovlivní promazání cache a cookies v prohlížeči. A co ten tracert od Brtníka?
DNS nastav třeba na 8.8.8.8 - v nastavení síťovky.

Nebude spíše chyba v té stránce, odkud klikáš na ten odkaz? Není potřeba mít povolený javascript?
Neblokuješ tu stránku nějakým antivirofirewallem? Když tu adresu napíšeš do adresního řádku a odentruješ, tak se tam dostaneš?

Zadny firewall tam nainstalovany neni, jen windowsackej, kdyz tu stranku napisu do adresniho radku a odentruju to, tak se deje to samy.Zkusim vyse uvedeny rady a kdyztak mu holt preinstaluju win a uvidime.Ale je to fakt divny.V zivote jsem se s tim nesetkal.V ntb ma jenom nainstalovany win7, Firefox, a neco na prehravani filmu, jinak nic.Nemuze to bejt treba vadnej modem nebo tak neco?

V tom Firefoxu - nemá tam nějaké rozšíření, které by blokovalo ty stránky? Třeba Noscript, Adblock Plus a podobně? Jiným prohlížečem se na ty stránky dostane (tvrdíš že tam má jenom Firefox, ale nahoře píšeš o IE)?