Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8 consumer preview

Zdravim,mam takový problém,chtěl jsem si vyzkoušet windows 8 consumer preview ve virtualboxu ale při spuštění instalace se zobrazí akorát ta přiblblá rybka a dál nic. už předtím jsem zkoušel windows 8 developer preview a to šlo bez potíží. mám ntb hp compaq 615 Windows 7 ultimate 2GB RAM ADM Athlon(tm)X2 DualCore QL64 2,10 GHz ATI Radeon HD 3200. Byl bych rád kdybych dostal odpovědi. Dík předem za případně rady.

Zkus si precitat FAQ na strankach microsoftu. Urobil si vsetko tak isto ako pri deveploment preview ? Splnas poziadavky ? Skus preinstalovat virtual box.

Alebo presne ako pisal uzivatel nadomnou, neinstaluj to ako virtualny windows, preinstaluj windows 7 a urob si zalohy (urcite mas instalacku od windows 7).