Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínání systému

ahoj,
zničeho nic se mi začal vypínat počítač,dělám na počítači a po cca pěti minutách se vypne systém,pc vrčí dál ale systém nefunguje, nechal sem tam dát nový win7,nemůže to být nějaká nekompabilita?při starých xp to nedělalo.

deska asus K8V-XE
operační pamět 1G

Co to znamena "sa vypne system"? Nejde signal do monitora ci co?
Robi to od tej novej instalacie Win? Ovladace jake? HW jaky? V BIOSe nejaky pretakt neni?
Moze to byt aj problem SW (nespravne ovladace) ale aj problem HW. To si kupoval Win7 za 3000 na nejaky stary kram PC? (Jaky to ma vyznam?) Daj tam WinXP nazad, idealne ak su original nech tam nemas v tom zavirene cracky.

nechal si to delat strejc,ktery tomu vubec nerozumi a od zacatku mu to dela problemy,kdyz se nesezenou ovladace,tak mi stejne nezbyde nic jimeho nez tam vratit zpet xp,a je to ilegal kopie win7.dnes se tam zas odpoledne stavim,tak dam presne vedet,vcera uz nebyl cas. Ceho sem si vsiml,tak kdyz brouzdam po netu a nebo je zaplej prohlizec tak to nespadne ale kdyz jdu do systemu,napr.sem chtel videt chybova hlaseni,tak to spadne behem 5vterin.

Mohl by to být poškozený HDD vlivem vadných sektorů. Taky mi to tak začalo dělat. Po instalaci Win7, která vyžaduje slušné zápisy na disk mohly postupně dojít realokované sektory a vyskytnout se chyby. Asi nic nedáš za test HDTune nebo badblocks. Zde: download.html