Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bude stačit zdroj (500W seasonic)??

Moje konfigurace pc: Základní deska : Gigabite H61M-S2PV (socket 1155)
CPU : Intel pentium dual-core G630 2,7GHz (65 W)
Grafická karta : Nvidia Geforce GT 430 (1GB)
RAM : Kingston 1x 4GB
HDD : Seagate 500 GB
1x DVD vypalovačka

Moje otázka zní jestli bude stačit zdroj (Seasonic 500 W)?

Tak slabé už se nedelají dávno _

Jsem vzrušen!
Zdůvodnění je psáno...
Sic pouze "znalý s vyšší kvalifikací..." a s průmyslovými zdroji jsem měl co do činění mnoho let, ale nebráním se novým poznatkům, které zajisté sdělíte...