Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7

Chci se zeptat koupil sem si počítač a měl sem v něm operační systém windows 7 home premium v češtině,ale musel sem přeinstalovat PC,ale mám ho v Angličtině.Nevíte,jak to spravit do Češtiny?Děkuji

to si ale zrejme pouzil blby recovery. Jak si to presne obnovoval?
Druha moznost je ze mas moznost volby v ovl.panely - narodne nastavenia, ale u Home toto neni, skor by som povedal ze si zvolil blbo v tom recovery ze co sa ma obnovit
P.S. alebo tretia moznost je ze si to kupil od nejakeho priekupnika ktory tam nainstaloval cesky ale povodne bol anglicky. Nalepku s licencnym cislom Win mas v jakom jazyku?