Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OS na UltraBay sata HDD

Dobry den, mam problem s nainstalovanim XP home SP3 na disk WD320G sata 2.5 do ultrabay ramecku do ntb IBM T43.. system jsem nainstaloval na stolnaku, a pak ze nabootuju na IBM a doinstaluju ovladace atd.. ale boot nejde.. vzdy zamrzne na blikajicim podtrzitku vlevo nahore, bios ho vidi, jde nastavit bootovani a vsechno, jen se takhle zasekne.. na stolnaku zas vsechno bezi..
dik za rady

no na tom samym to nainstalovat nemuzu, misto CDmechaniky je disk, a u USB to nejde protoze mam nLITEm upraveny XP a ty se mi na flashku dostat nepovedlo, prej to ani nejde.. jinak uz je to vyreseny, ninstalovl sem to na T60 ktera normalne pouziva satu, takze porad byla volna CDROMka, ted uz bootuje a vsechno v pohode, jinak problem byl ze T43 v biosu nikde zadny nastaveni o hdd nema