Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit Win7 VUP?

Ahoj.
Mám Windows XP Professional SP3 a chtěl by jsem upgradnout na Win7,ale nedaří se mi nikde najít Win7 do 2000kč s DPH. Dostal jsem informaci,že se dá sehnat i za 1500,- . Ale nikde se mi nedaří najít. Nevěděl by někdo o nějakém spolehlivém obchodu s Win7 VUP do této ceny?

xp je výmět, proto cena klesla tak nízko. smiř se s tím že pod 2.000 není normální cena za ms windows.
za 2.200 se koupit dá. čínský eshop dokonce o 100 levněji.
nejlevnější je, když ho koupíš oem rovnou s novým pc, dodatečná koupě je vždy dražší.

mimochodem kdybys šel kolem naší fabriky, dostáváme předistalované testery s povinným coa štítkem aktuálních win7 a jejich instalačním dvd (bohužel to není ultimate 64gbit - teď většina alíků odpadla). přitom je tam už od dodavatele nainstalovaný downgrade na požadované xp.
a s těmi win7 tady tapetujeme.