Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se něco udělat se složkou WinSxS ?

Dobrý den
Máte radu jak zmenšit na disku C - WinSxS.Těch skoro 13GB co to sežralo by se celkem hodilo.Tady jsem něco našel http://blog.petrknap.cz/c203-procistete-winsxs-od- zbytecneho-bordelu-a-ziskate-par-gib-mista-navic.h tml ,ale optám se raději zde,děkuji za informaci,jestli se to dá nějak strouhnout nebo to nechat bobtnat dál.

doba pokročila a ? myslíš že sa nejako zmenili požiadavky programov na spätnú kompatibilitu,že sa prestanú upgradovať systémové knihovne ? skôr naopak,každým updatom len pribúdajú rôzne verzie jednotlivých súborov a ich kopie len navyšujú velkosť winSxS...