Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer aspire one zg5

Cawte, mam acer aspire one zg5 s windows 7 išiel hrozne pomaly tak som nainstaloval flashfire.
Išlo to pohode no asi po dvoch týždňoch sa netbook zapol a reštartoval sa a takto dokola.
Preinštaloval som windows a zase všetko ide. Mám tam ten program dávať?
Ak nie tak poradte pls. nejaky iny . Diki.

Intel Atom 1.60 GHz
RAM: 1,00 GB

zjevně neumíš nainstalovat ovladač chipsetu základní desky, takže ti v xp jede disk v pio režimu.
přitom ten krám má parametry ideální pro xp, pro win7 je to zoufalost.

mám tajný politicky nekorektní sen: že tu bude zřízena speciální sekce "acer". s dobrovolnými uživateli jejich shitů totiž nebývá jednoduchá komunikace. koupí v lidlu krám s tzv. linuxem, amatérsky nainstalují cracklá windos, ovladače k hw hledají u výrobce sw - to nikdy nemůže dobře dopadnout.