Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 TV - po zapojení HDMI kabelu špatná kvalita jednoho programu

Prosím vás, mám kabelovku od O2 a před několika dny jsem si propojil set-top-box a TV HDMI kabelem. Všechny programy běží v pořádku, jen Eurosport má horší obraz než předtím přes scart kabel (eurosport není v HD kvalitě). Kvalita obrazu by mi ještě ani tak nevadila, ale o poznání horší je zvuk, znovu jen na eurosportu. Ten zvuk zní, jako kdybych měl zalehlé uši a navíc tam stále něco chrastí. Nedokážu si vysvětlit, proč je to po přechodu na HDMI kabel jen u této stanice, když jsou ostatní v pořádku včetně eurosportu 2.

Dělá to jen mně nebo se s tím setkal i někdo jiný?

předpokládám, že sis STB nastavil v setupu správně na televizi (tj. 16:9, HDMI výstup). Pokud ano, zkus se dotázat na helpdesku, třeba to je vážně tak, že ES1 má horší (menší) datový proud (sám televizi nesleduju, tak nevím, ač O2TV máme)