Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta

Koupil jsem si novou grafickou kartu ATI Radeon X700 256MB a když hraju třeba GTA:San Andreas tak se mi tak po půl hodině vypne monitor a bliká jenom kontrolka,ale jenom u některých her,třeba u Call of Duty 2 to jde normálně a u Brothers in Arms se vypne hned,když zapnu misi.Mám AMD Athlon XP 2500+,512MB RAM základní desku GA-7VT600 1394 a zdroj 400W Předem děkuji za odpověď.

Toto presne urobilo aj mne cez víkend(po 15-20 minutách vypne monitor). U mňa to súvisí s horkom vonku. Ja fachčím na GF 6600GT, Celeron 2,4 Ghz, zdroj 350W. Pôvodne som myslel, že mám slabý zdroj, ale v noci(väčší chlad) mi to nerobí-takže asi horkom to je.