Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční záloha DVD_jak opravit

Po zálohování DVD na hdisk sw DVDFab nejde tento záznam z hd přehrát. Zkusil jsem tento záznam projet ještě jednou přes DVDShrink, tento ale vyhazuje hlášku o chybném souboru video_ts.vob. Dá se s tím něco dělat? Existuje nějaký authoringový prg, který umí načíst vob soubory a udělat vlastně nové dvd i s původním menu? Nebo co se dá v podobné situaci poradit?
díky za tip
Petr

Zabudni na DVD Fab, stiahni si DVD Region + CSS Free. Pracuješ normálne s DVD Shrink, ale nahradené sú zrejme ovladače DVD-ROM a údaje, ktoré sa načítajä z disku sú už dekódované. Ochrany u mňa teraz vôbec nemajú šancu. Skoro rok som sa bál požičať z požičovne film, lebo som sa bál, že ak tam bude ochrana, tak to neprehrám a zbytočne vyvalím peniaze za požičanie. Funguje s viacerými programami.

products.htm