Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba plošných spojů v Brně

Ahoj, nemáte prosím někdo nějaký tip na výrobu plošných spojů v Brně? Dělám si je doma sám, ale když člověk potřebuje nějakou náročnou cínovanou (na vlně) desku s prokovy, tak stejně nemá šanci. Dával jsem to dřív k Bučkovi, ale po nedobrých zkušenostech z minula (a navíc mají teď dovolenou) se rozhlížím jinde...
Hledám firmu, která ochotně vyrobí jeden kus. Ne firmy typu "minimalni odber deset kusu"...

Dekuji za tipy.

Mohu doporučit Muchu - hned prvni odkaz, ktery Ti poslal host. Pokud potřebuji jeden, dva kusy, dávám to k němu, jinak Gatema, Čemebo. Mucha má výhodu, že bere jako podklady i folie z osvitovky, na tom se při jednom kusu dá taky ušetřit. Kvalita dobrá, dohoda taky.
Petr