Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr větráků

Zdravím, :)

Chtěl bych prosím poradil jakej větřák koupit do Zdroje a jakej větřák na procesor nevím proč ale ten co mám na procesoru tak se vůbec netočí a PC hoří a pálí se.. :/ Procesor je INTEL.

Pokud by ste potřebovali nějaký info napište budu tu čekat.. :)

PS nechci žádnej drahej větrák.. cca na ten procák max do 350 a na Zdroj 200 díky ;)) jinak klidně doporučte nad 350 a já si to rozmyslím :D..

Chtěl bych se vás ještě zeptat, jestli by ste mi doporučili silnější procesor, chtěl bych si zahrát silnější hry když mám tolik volnýho času poslední dobou :)) Desku jsem sem už psal Secket 775. Díky moc.. :))