Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký kvalitní herní notebook za cca.22k ???

Dobrý den, scháním kvalitní herní notebook za cca. 22 000 Kč. Měl by mít alespon tyto parametry : procesor Intel Core i7,6 GB RAM, 500 GB a více HDD,alespon HD displej,kvalitní klávesnici (nejlépe podsvícenou,ale není podmínkou),kvalitní šasi( aby se neprohýbal).Aby rozjel alepson na 35 a víc FPS hry jako jsou : Battlefield 3, GTA 4, DiRT 3, NFS Shift atd atd..... Děkuji za dobré tipy
Prosím a zdržte se otázek typu: proč si nekoupíš raději klasickej komp,nebo za takovou cenu ??to nic nenajdeš atd.. Děkuji

ježiš já jsem chtěl jen doporučit vhodný notebook a vy se tu začnete hádat..já sem nemyslel že by měl být úplně prvotřídní a aby ty hry zvládal na 100%..třeba na nižší detaily a tak..a vůbec to nemusejí být některé z těchto her,myslel jsem to obecně..1 herní ,,stolnák" už mám, proto chci notebook..chtěl bych s ním cestovat do školy(na střední,takže žádný machry jako nějací 13-letí usmrkánci) ,cestovat mezi příbuznými a přitom si kvalitně zahrát.. tot vše..nemusí to být úplně EXTRA super duper třída,ale měl by alespon trochu obstát..už jsem jich prošel dost,nějaký obrázek mám,ale jen jsem chtěl vědět váš názor..třeba ten HP Pavilion výše je mezi kandidáty už delší dobu...

Notebooků je milión druhů. Asi bych postupoval v tvém případě takto:

1. bych si stanovil, že by měl mít samostatnou grafickou kartu
2. určil bych si platformy (Intel vs. AMD, nVidia vs. ATI/AMD)
3. specifikoval bych velikost HDD a obrazovky
4. vyloučil bych mnou neoblíbené výrobce či vybral oblíbené
5. ve stanovené cenové kategorii bych si vybral třeba 5-10 kousků a koupil ten, který se mi nejvíce líbí (nemyslím jen vzhledem).
6. pro každý případ bych zadal do google něco jako "model_notebooku issues" a případně se vrátil na bod 5.

Nikto sa tu nehada to sem len prisiel jeden blbecek, ale podla jeho vlastnych slov uz odisiel, takze bude klud.
Predefinuj svoju poziadavku, ze chces nb, na ktorom si chces obcas zahrat co najobstojnejsie nejake hry a hned bude otazka vyzerat inak.
Primarny vykon obstarava grafika, takze by som sa pozeral hlavne na to aky vykon ma graficka karta, benchmarkov je na nete kopec, ten Pavilion ma teda grafiku nic moc, je to taky stred u nb, takze ziadny oslnivy vykon od toho neocakavaj.
Staci si len preverit aky vykon podava dana graficka karta na priblizne rovnakom rozliseni ako je nativne rozlisenie tebou vybraneho modelu.