Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Citát dne

Citát dne:
To, co je venku, už není počasí, ale demoverze krematoria :-D

K původnímu dredu, 14 dní nežiju, ale přežívám. Denně 3 trička letí do pračky,
kapna a polštář jsou hnusně propocené, už aby byla neděle ... ( má pršet ).

Kartony minerálek mizí jako po zásahu Davida Copperfielda, nemluvě o basách piv.

Pche, v neděli už je to brnkačka, jestli to tak dopadne.
Včil jsem před hoďkou přilezl z venku, kde je fajn, od radosti
z chládku jsem si dal deci kořalky a už letí tričko do pračky :
je to reklamní kousek a stojí na něm ( jinak psáno ):

"Tiskneme nahá péčka" :-)

Pokud znám svůj rodokmen, tak vše je okolí Brna. Já jsem už z Krušných hor. Jižní předky (Kolumbie) má akorát moje žena a tý už to vedro začíná vadit, protože šlape chodník ( ona říká, že je šlapka poštovní- je totiž poštovní doručovatelka ) .

Tak to já mám asi předky někde v Irsku nebo Švédsku, protože ty hice špatně snáším, na slunku rudnu, centimetrový (světlý)ú vlasy mám během chvíle propocený, až mi padaj kapky za límec. Někde na Islandu by mi bylo teďkom fajn.

Já jsem ve sklepě a dokonce tam i spím, něco kolem 20 stupnu možná mín tam je 8-)
Spíš mi vadí, když přijde návštěva, vylejzat kvuli někomu do toho horka se mi fakt nechce ...

Mne uz je ted taky horko, zejtra maj přijet rodiče, tak jsem se musel ze sklepa odstěhovat, přecejenom matka nemá ráda, když válim ve sklepě po zemi peřiny :-D
::) To přeháníš má kofola je perfektně vychlazená. A kdyby ne, tak mam v lednici spoustu ledu.;-)

To by jsi se divil, co máme ve sklepě... táta je zubař, a co máš přinést zubaři jako poznornost, když né flašku...
Takže počet okurek ku počtu flašek alkoholu ... ovšem já jsem nealkoholik takže, když se budim jdu po nakládanejch merunkách i když mí kamarádi, by asi uchcávali štěstím v našem sklepě :-D