Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 7 nenajizdi

zdravim lidi , prosim vas . pokazilo se mi cosik pc .. pri zapnuti se me to zepta jestli chci spustit system beznym zkusobem nebo nouzovy rezim . at dam jakoukoliv moznost tak pokazde mi najede jen cerna obrazovka a muzu jen hybat kurzorem mysi, co stim ?

Uz jsem to rozjel,a ted nevim .... co mam delat se slozkou WINDOWS.OLD ?? mam tam starej disk zalohovanej se souborama .. krome takovych blbosti jako fotek filmu atd je to k nicemu ne ? instalcky vsech her asi budou nepouzitelny tak to muzu cely smazat ????