Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradí někdo luXusní čokoládu?

Ahoj,

neměl by tu prosím někdo tip na luxusní čokoládu? Hledám snad dva dny a nemohu zaboha nic najít, mam sice pár nápadů, ale prostě tomu typicky něco chybí, aby se mi zalíbila:

Musí to mít velice luxusní obal, musí mít alespon 75% kakaa a být rozumně velká. Cena nerozhoduje, pokud bude pěkná.

chuao-75 - tohle by bylo hodně dobré, kdyby toho nebylo jen 50g.

:-) Lindl apod. věci z Tesca opravdu nehledám. Prosím o rady s nějakou rozumnou cenou (>200 a ideálně tmavým obalem) alternativně něco nápaditého uplně jiného.

Děkuju.

A co čekáš, že řeknu? Pakárna, dostal jsem se ke stolu a pochválil jí vlasy a pak ALT+F4. Proc? Uz jen to ze holka, co je v tomhle baru ma už minusove body za tohle, je to holka co ji v tom videu typek nezna a ještě neni ani hezka. Je to uplně něco jiného než život, naprosto mimo. To je přesně styl ubožáku o což nestojím. Nehezkav holka v baru nactiletych, kterou neznam - heh to je tak proste a jednoduche - to neni boj o holy zivot jakoi to mam s tou kolegyni.

Neco jako burza - prosperujete s virtualnimi penezmi, ale jak prijde prvni propad kdyz tam nastrkáte mego vlastnich je to uplně jiná hra.

Chtěl bych poznat tu slečnu, o kterou usiluješ.

Není mi jasné, co je špatné na páteční zábavě. Kde jinde chceš ke známosti přijít? Právě naopak, je to docela podobné jako v životě (usuzuji z mých skromných zkušeností).

Jestli jsem tě nějak popudil, tak se omlouvám.

netodknutl ani nepobudil.

Pokud vyhraju jeji srdce, tak Ti klidně nebudu se bránit se setkat, samozrejme ne ve dvou ;) Ale klidne bychom se mohli spolecne potkat. Fotku mam ale narozdil od tech co tu berou zeny jako hadr nezverejnim.

Špatný byl ten podnik, dle videa - proti páteční zábavě nic nemám, ale preferoval bych venkovní restaruaci s pohárem či procházku se psem - to je ta správná dívka, ne nějaká v baru s mobilem. Známosti nehledám, proč bych měl ::) vzdycky byla v mém zivote zena, co byla aktualne "top" a i kdyz treba nekoho ma, nebudu hledat dalsi.

Navic si myslim ze tahle holka neumela v assembleru, ackliv oskliva byla :-D