Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Office 2OO7

Je normální nemožnost nainstalovat MicroShit Oppice na jiný, než systémový disk? Při instalaci dám volbu vlastní instalace, kde je na výběr, které části shitu se budou instalovat a následně i kam. Nastavím jiný než systémový disk a instalace započne, nicméně se přibližně v polovině shitování zasekne s tvrzením, že na systémovém disku (Kam to instalovat fuck nechci) je nedostatek místa a že sorry.

Jsem kretén já nebo v MS?

EDIT: sorry za nevšeříkající nadpis, v rámci rozladění mi to snad bude prominuto. Jdu nainstalovat OO, Zdar!

Změna předmětu, původně: MicroShit Oppice 2OO7
Promiň, ale hodně dlouho jsem přemýšlel, co jsi tím myslel (JaFi)

On MSOffice kopiruje aj nejakych zbytocnych ca >500MB na C:, vola sa to C:\MSOCache (skryty!) a netusim naco to je. Ne, nie si kreten ty. Kto je kreten je mne osobne jasne uz >10rokov :)
Urob si miesto na C:

P.S: MSOCache sa da zevraj zmazat ale potom moze niekedy pri nejakom update pytat aj instalacne CD. T.j. MS si evidentne kopiruje cele instalacne CD na C: Ano su to dementi.