Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pretec 128 MB Tiny mi dělá problém.

Dobrý den vážení, mám takovýto problém s flashkou.
Po zasunutí flashky do USB mi ho WIN XP detekuje, ale někdy (v 50%) při práci s ním se seknou
XP. Taky se stává, že při kopírování na i z flashky kopíruje zhruba do poloviny. Pak se zase XP seknou. Máte na to nějakou radu? Děkuji. Podotýkám nedělá to vždy.
Je to "Pretec 128 MB Tiny". Jinak: Biostar M7VIT 800 6xUSB, GeForce 4MX440, zdroj 350W.

Musis najprv zistit co s toho /MB alebo Klucik/ ti problem sposobuje - najlepsie v inom PC.
Ak ti v inom funguje bez problemov/co predppokladam/ hladal by som novy ovladac pre chipset, ktory pouziva tvoja MB pre ovladanie USB.

Skus aj ine vstupy USB na tvojej MB - nie vsetky su uplne totozne...

Ja som mal s mojou Asus tiez problemy / a aj stale mam s nejakymi flaskami/ ale nikdy nie az tak, ze sa PC sekne. To skor vyzera na chybu MB a jej ovladacov alebo vadny kus USB klucika...