Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém

Dobrý den, v prvni rade chci říct že toto píšu na mobilu tak Onluvte drobné gr. Chyby. . . Poslední asi 3 týdny (ale i dřiv, si v lednu) se mi Pocitac po kazdem probuzeni okamžitě vypnul (restartoval) a začal znovu Nabíhat a každý proces úspěšného spuštění systému byl doprovázen až 20ti restarty. Dále každý den pravidelně v časovém úseku od 17.30 do 18.30 se Počitač zaseknul a bylo nutné ho manuálně restartovat . Tak jsem se v sobotu definitivně rozhodl že se to pokusím vyřešit návratem systému do původního Stavu přes rozšířené možnosti obnovy. Vše proběhlo hladce a po výzvě k restartu jsem ho restartoval. Ale problémy (Opakované restarty) přetrvávali provedl jsem již druhou obnovu. Po Této se systém po několika dalších restartech začal připravovat k prvnímu spuštění. V tomto případě to došlo až do fáze dokončování instalace poté obrazovka Zčernala a na Ni byl pouze ukazatel myši nereagující na mechanicky pohyb myši. Asi po 15ti minutách jsem Počitač vypnul. Po zaPnuti již nešel spustit nástroj Oprava spouštění systému a spuštění obvyklým způsobem je přerušovano restartem popř. se zobrazí dialog: systém windows nemůže Analizovat nebo zpracovat soubor odpovědi Bezobsluzne instalace. Zadaný soubor odpovědi je neplatný. Nám systém windows vista. Nyní je v servise. Myslíte si že v tomto případě sa jedna o softwarovou chybu nebo chybu hardwaru? Děkuji zh vaše názory.

Tipujem bud na blbo nastaveny BIOS (prehnany pretakt alebo manualne hovadiny nastavene pre RAM), alebo problem so zdrojom alebo zakl.doskou.
Bolo treba analyzovat tie restarty v prehliadaci udalosti, ci to boli bluescreeny a jake. Alebo jednoduchsia moznost skusit uplne preinstalovat Windows resp. recovery od vyrobcu ak to je notebook, to si mohol urobit sam, ale skor to bude nieco s HW.