Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzdalena plocha

Ahoj chtel bych propojit dva PC prez vzdalenou plochu tak abych mohl ovladat prez jeden ten druhy....poradi nekdo jak na to??dekuji za odpoved

Ak mas Windows verziu profesional alebo ultimate tak tam je fcia vzdialena plocha uz vstavana vo Windows a nemusis nic instalovat.

P.S> a verzia home moze prijat "pomoc na dialku" (poskytovat pomoc na dialku moze niekto z pro alebo ultimate) ale toto som vzivote som to neskusal. Je to uz vstavane vo Win.