Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno word 2003-zobrazenie okraja

Zdravim,
neviem si poradit so zobrazenim okraju vo worde 2003 :-[ .
Dnes ked som zapol word, vyzeralo to takto:

1gs6.jpg

...lenze ja chcem, aby to vyzeralo takto:

2yb5.jpg
(ten druhy screen je z ukažky pred tlačou-tam sa to zobrazuje normalne).

Hladal som, ako sa to robi, ale nejak som na nic neprisiel.

Otazka: poradte mi, co mam spravit, aby sa mi to zobrazovalo tak ako chcem-ako je to na obrazku 2(pri zobrazeni: rozloženie pri tlaci).
thx.

Já mám Word XP a tam při "rozvržení při tisku" je volné místo mezi stránkami. Pokud dám zobrazení "Normálně", tak stránky na sebe navazují a jsou odděleny jen tečkovanou čarou.

Zkoušel jsem to zvětšení/zmenšení mezery, což jsem nikdy nepoužil a funguje to - stačí jen najet myší mezi stránky, kurzor se změní na dvě šipky a pak jen kliknout - není třeba držet Ctrl.

[wordyt0.gif]