Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update nepřístupný

Při vstupu na stránku http://windowsupdate.microsoft.com/windowsupdate/v 6/default.aspx?ln=cs (přes iexplorer)
mě po dvou vteřinách přesměruje sem - 2497281
"Může se stát, že ze systémů Windows XP, Windows 2000 a Windows Server 2003 nebude možné získat přístup na web Windows Update, pokud tyto verze systému Windows nebyly aktualizovány nejnovější aktualizací Serv..."
Aktualizace SP3 (WinXP) mám dávno nainstalované, udělal jsem i reinstall, fixit proceduru, kterou popisují, nic nepomohlo.
Co dělám špatně? Dá se tím něco provést?
díky za radu
Petr

Zkontroluj si, jestli ti běží všechny služby - aktualizace, bittransfer...
Automatické aktualizace mohl zakázat a blokovat i nějaký vir, spyware, který nechce, aby byl odhalen.
Docela často se stane, že spyware nebo vir blokuje přístup na webové stránky antivirů.