Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Effekty do videa

Zdravim, hledám jeden program (nemám ani zdání jestli existuje) který, mi bude vkládat do videa effekty, jako že se tam zřítilo auto, spadl meteorit, kouř, výbuch a podobně. Nehledám programy jako Sony Vegas nebo Adobe After Effects ale hledám program v které tyto efekty budou již yhotovené a já je budu moci vložit jen do videa. Například na chytrých telefonech je takových to prográmků hafo, znáte i něco takového na pc ?

väčšina efektov,ktoré stoja za pozornosť sa dodáva práve vo forme pluginov do videoeditačných programov-proDAD/Adorage/BorisFX/ABC videorolls/MakeEffectsMovie/FX Factory/Hollywood FX sú dostupné aj ako standalone aplikácie,takže čistokrvné pluginy z toho sú len NewBlue FX

či musím alebo nemusím nieje dôležité,ale sám si napísal,že sú to pluginy,nie standalone,ja som len kvôli tomu napísal,že tieto veci majú aj standalone verzie....jedno je ale isté,že je lepšie,keď sa dotyčný naučí radšej s jedným programom zaobchádzať perfektne,ako s dvadsiatimi nijako....