Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stáhnuté filmy z Ulož to

Dobrý den,
stáhla jsem si pár filmů z Ulož to.cz. Některé mi ale při přehrávání na TV stopnou po pár minutách, nelze je ani přehrát rychle dopředu, ani zpět ... Jiné v pohodě. Nevím, kde je tzv. zakopaný pes...
Díky za radu !

Děkuji všem za rady! Zapomněla jsem napsat, že filmy mám stáhlé na externím disku. Zdá se mi, že tu všichni mluví mě neznámým jazykem.::) Jsem schopna změnit příponu, možná zjistit vlastnosti souboru, ale termíny kodek, avidemux, překonvertuj... To je na mě moc. Jestli není nějaký jednoduchý návod, pusťte to všichni z hlavy, tak si stáhnu něco jiné. :-D
Děkuji za Váš čas !