Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr dotykového telefonu

Dobrý den, rozhoduji se ohledně koupě telefonu. Prosím o radu, jaký mobil byste si koupili, kdybyste chtěli mít dotykový displej, základní funkce jako bluetooth, fotoaparát.. ale hlavně WIFI a také by se hodilo DualSim. Nechci si internet v mobilu platit jako tarif, ale chci se připojovat jen přes WIFI. Cena do 1500 (ale nenašla jsem vyhovující,tak přnejhorším do 1800-2000 Kč). Rozhodovala jsem se např.mezi SciPhone I9+++ (W995), Samsung S5230 Star, CPA myPhone 8870 Dual Sim .. ale asi budu muset sáhnout po dražším, kvůli Wifi a Dualsim.. nemáte nějaké tipy?
Děkuji

1500 je na spolehlivý dotykový mobil příliš málo. Za tu cenu možná něco v bazaru, ale tam je potřeba si hodně dávat pozor a hlavně dotykové telefony jsou módní, takže si i v bazarech drží cenu. Do náhražek bych nešel, pár jsem jich měl v ruce, zpracování špatné, funkce jen do počtu (fotoaparát nepoužitelný, wifi nemá signál 5 metrů od AP, rezistivní displej velmi špatně a nepřesně reaguje a dalo by se pokračovat). Já za 1500 koupil použitou nesmrtelnou Nokii E71, ale nemá dualSIM ani dotykovou obrazovku.

pod toto doporučení se mohu podepsat, ... náhražka z číny typu SciPhone je drahá i zadarmo, a to myslím vážně. Nejlevnější dotykový telefon se kterým nepřijdete o své nervy je podle mne snad Galaxy 5 za 1900,- nebo Vodafone 945 za 2100,- ... ceny viz heureka.cz