Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Floating point division by zero

dobry den
nemuzu nainstalovat nove ovladace geforce,po jejich instalaci mi polovina videi nejede a vyhazuje tuto hlasku:Floating point division by zero
velice bych uvital radu dekuji

btw:w7 64,GF 560TI Gigabyte,8 GIGA RAM,AMD Phenom II X4 980BE

Mno po nekolika verzich je tu verze 306.97 a ejhle drajvy sou najednou v cajku,video jede jak ma,zadny floatingy ani podobny blbosti
;ergo ja sem blbec a nvidia spravuje chyby tak nejak mi to nestymuje
No hlavne ze to opravili a todle by se melo zamknout nebo vymazat.