Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začínám programovat

Dobrý den, začínám se zajímat o programování, jsem amatér, umím pár věci v Delphi, chci poprosit zkušené, aby mi poradili jazyk, který je vhodný pro začátečníky a nějakou literaturu, co mě v tom naučí chodit.

Já osobně jsem začínal na Atari Basicu, potom Qbasic, dnes Visual Basic. Jsem samouk a nedělám že bych byl extra dobrej, ale co potřebuji to si napíšu. Pokud budeš chtít nějak pomoci napiš mi do emailu:geforce6166bx@seznam.cz Předmět:BASIC

Zatím čau. Peršink.