Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé vykreslování dialogových oken v Excelu

Zdravím, dostal jsem v práci nový PC s MS Office 2003. Oproti Office 2000 mě překvapilo velmi pomalé vykreslování dialogových oken v Excelu. PC je svižné (P4 3GHZ/1GB RAM), ale když dám v Excelu např. vložit funkci, tak se okno pro zadání funkce vykresluje (zobrazuje) strašně pomalu. Dá se to někde nastavit?

přihlašujete se do domény?
máš pracovní adresáře (%homedrive%, %homeshare% na síťových discích?
máte občas potíže se sítí, nebo v profilu v cestách špatně pojmenované servery?
tak poděkuj adminům a nediv se.

zkontroluj nástroje - možnosti - obecné - výchozí umístění souborů: nastav ať vede třeba na d:\dokumenty
to samé pro záložku ukládání.
to samé ve všech aplikacích office
to samé ve všech aplikacích

váš antivir může při vyžádání každého dialogového okna=.dll zkoumat co je to za vir, pokud máte bordel v registrech se starými názvy serverů jako kdysi u nás, nezbývá než reklamovat instalaci u vašeho it oddělení