Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem preinstalovanie win z hp recovery D

Dobry den nakolko nie som GATESOV syn ani bratranec niektoreho gaspara z video navodu pre windows 7 ani IKT technik, tak by som sa chcel opytat ako si preinstalujem nanovo windows z HP recovery D. veci ako dokumenty hudbu......,. proste to co si chcem tam dat spat som si pokopiroval na dvd a kluc.. Nevadi to ked som to nerobil ako zalozny disk ci ... kery k s prepacenim nakolko hp mi tam pravidelne od zaciatku vyhadzuje neja zalohu aby som si spravil atd . windows, cyberlink a este neviem ktore programy ale asi vsetky a fakt nemam nato naladu ani cas "mesiac" googlit a spoznavat "tajomstva" programov ovladacov a windowsu 7. za pochopenie a nejaku pomoc vopred dakujem.

HP Recovery Manager ti vytvorí botovacie medium a zálohu na 3-4 DVD. Následne máš možnosť obnoviť buď z Recovery Partition alebo z DVD ak si napríklad dosekal partície na disku.

HP Recovery Manager má voľby rozsahu obnovy :
- stav v akom si notebook zakúpil, teda so všetkým balastom ako napr. Cyberlink Power DVD, napaľovací soft, nejaký soft pre dietky a tak podobne .... je toho neúrekom
- stav temer čistého systému, Windows + ovladače + pár utilít HP
- stav úplne čistého systemu, teda Windows + ovladače

Málokto z userov o tomto vie a ešte menej si urobí zálohu, typujem že tak urobí snad 0,0004 % userov .... :-D,
napriek tomu, že je to najelegantnejší a najjednoduchší spôsob ako sa zbaviť nechceného a zbytočného softwarového bordelu dodávaného s notebokom

lol mna drbne.. tak konecne som to pochopil utekam do tesca, kupim 10 dvd spustim hp recovery manager dopracujem sa k tomu ze potrebujem asi 3 dvd, vsak fajn mam 10 si vravim spustim a nezoberie mi dvd vysunie ho ze pozite dvd disc rw- rw+ do pi... nechaoem co ma zase za problem. ci su aj nejake ine dvd disky zase o ktorych ja neviem?????????toto je uz fakt tragikomedia

problem je ten ze su RW, nie ci su tesco alebo emtec ktore som kupil... zato som bezal ako somar do tesca :)na dnes to vzdavam zatial. idem radsej spat lebo nerad by som nechtiac hodil notas oknom. Vecer to skusim znova, napisem vysledok ako som dopadol, ak nenapisem tak dopadol notas . :) dakujem krasne za ochotu.