Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na zrýchlenie pc

Zdravim, nepozna dakto nejaky dobrý pogram na čistenie, zrýchlenie pc, s ktorým mate dobre skúsenosti , počul som o TUNE UP UTILITIES, Ccleaner, ... Ake su vaše skusenosti s timi pragrammi? Alebo poznate dačo lepšie?

Neexistuje ziaden. Windows je najrychlejsi ked do neho nicim nedrbes. Uvedene programy ti akurat znefunkcnia Windows. Ked sa ti zda PC pomaly tak odinstaluj vsetky antiviraky a podobne nezmysly pripadne si ten PC odviruj niecim normalnym (napr. superantispyware v nudzovom rezime Windows).

Když něco funguje, tak se do toho nehrabej! - je stará a stále platná údržbářská poučka!
"Zrychlení" počítače:
- výkonnější hardware.
- nezasviněný systém malwarem, včetně čistidel, apod.
- přísné oddělení uživatele od administrátora systému!

Administraci systému by měl provádět jedinec s nějakými znalostmi a ten se rozhodně bez nesmyslů obejde - stačí strategie zálohování uživatelských dat a obraz čistého systému, případně záchranné utility na nějakém Live systému pokud se uživatel dostane tam, kam nemá a způsobí škody...

Si spadol z vysokej višne ?? Program na zrýchlenie pc ?

Program na zrýchlenie pc sa volá : neinstalovat blbosti, TUNE UP UTILITIES, Ccleaner, menič wallpaperov a themes .. cracky instalujúce červy a spyware, 3 geniálne PC Suite, 18 updaterov, 4 Toolbary starajúcich sa o stahovanie reklám a sledovanie aktivity userov, komunikátory fungujúce v pozadí ako sieťový uzol pre pol republiky ... a tak podobne.

Vraj Program na zrýchlenie PC či nekdo nepozná .... :-D::):-D