Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání pc po 1-2 hodinách (možná odcházející komponent)

Dobrý den mám stejný problém jako v tomto případě:
http://www.pcporadenstvi.cz/forum/viewtopic.php?p= 49096

Tázající se ptá proč se mu vypíná počítač (vypnutí obrazovky což vede leda k restartu). Bohužel po 9 dnech tvrdí, že mu odešla grafická karta. Chci se zeptat zda mám v nejbližších dnech očekávat to samé nebo jestli to k tomu nemusí hned vést? Mám neměněnou sestavu od roku 2008 takže je to dost možné. Při hraní her se mi to zatím nestalo.
Fakt mě to mrzí mám po maturitě a chtěl jsem si jen odpočinout u pár her. Jinak u počítače mi před měsícem odešla základní deska a tak mám 4 dny novou. Díky za rady

Při hraní her se mi to zatím nestalo.

"pokud nehraje solitarie na full", tak bych v teplotách problém neviděl, ikdyž ztmavnutí displeje je klasický příznak pečících teplot, ale jsem jen kokot.

tazateli určo doporučuji výpis sestavy vč. toho zázraku zdroje a nové desky (na link jsem nekoukal).
prohlížeč událostí nic?