Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Montáž chladiče - návod

Plánuji si objednat tento chladič http://www.alza.cz/xigmatek-gaia-sd1283-heatpipe-c ooler-d195076.htm#recenze místo svého starého je to na i7,socket 1366,case Chieftec CG-01B-B

nikdy jsem nic takového nedělal tak hledám na netu nějáký návod apod. našel jsem jen pár videíí jak se chladič vyndává z doručovacího balíku což dokážu taky
nemám možnost pc někam odvíst kde by mi to udělali.nemůže mi někdo sehnat nějáký postup jak bych ten chladič dokázal vyměnit?

Benzinem, lihobenzinem. Tím to zároveň i odmastíš. Na spodní straně chladiče sice už bývá vrstva pasty nanesená (a krytá folií), já ji ale vždy sundám a očistím, stejně jako povrch hs procesoru (nevíš, jaká pasta to je, jak dlouho tam je atd.), ale ty to prosím rozhodně nedělej. Budeš rád, když to celé správně zkonstruuješ. Oddělat folii, dodržovat pomalé sofistikované pomaly (=nevířit prach), přitlačit chladič na očištěný hs procesoru, oddělat, zkontrolovat "otisk" (jestli nejsou někde bublinky, nekrytá místa, nebo jestli pasta nepřesahuje okraje procesoru - setřít). Platí ale, pasty přiměřeně. Méně je v tomto případě i více. Nechat chvíli zahořet provozem. Teploty zkontrolovat v BIOSe, či při zátěži nějakým externím programem.

Ok ještě poslední rada ten 92mm větrák mám zapojit na desce kam?je tu blíž u tohoto nápis SYSF AN2 a nebo pak dál na konci 1 a2 nebo je to jedno kam to dám?
A ještě z jaky strany ho pridelat ? Tedy jedna strana je z nápisem druha ne

Nehodláte, doufám, pro dobro Lidstva předávat svůj genetický materiál?!

Vies co vcera som videl dokument zevraj za hodinu na zemeguli zomre ca 10tisic ludi a narodi sa ca 25tisic, kurnik to je 300tisic novych debilov za den, ktori potom v telke sa skeria v nejakej unesco blbosti ze pomozte prosim lebo zomierame, no musel som si dat poldeci poondiate dokumentarne filmy :) Jeden clovek je proti tomu nic.

kokso si predstav zajtra sa zobudim a drb niekde na zemeguli je novych debilov jak vo vacsom meste velkosti ako Brno apod. A pozajtra drb dalsie. Toto dobre nedopadne. Este ze nemam deti, aspom im o 30rokov nebudem muset vysvetlovat preco ujovia vonku vystrieluju tie rakety kamsi na afriku :D

chlape, zabal vsetky veci od pc a cele pc nazad do krabice a odnes to tam, kde si to kupil. ked sa ta budu pytat na dovod ze preco to vracias tak povedsz ze mas moc nizke IQ na to aby si mal pocitac. Pretoze toto uz neni mozne. Clovek co nedokaze pochopit ani obrazky ma dostat metlu a ist kydat hnoj.