Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvýšenie FPS pri hrách

Dobrý deň, stala sa mi nepríjemná vec. Ako každý, kto mal nový W7, aj ja som inštaloval veľa programov, respek. hier. Assassins creed 2 a Mafia 2 boli prvé hry, čo som na novom PC hral. Ani jeden krát nesekali.
Teraz po dlhšom čase spustím mafiu 2 a ona má FPS niečo cez 30... predtým bolo vyššie a hra vôbec nesekala. Vyskúšal som advanced system care(CC Cleaner), defrangmatoval som disk, vyčistil registry, proste všetko, čo som na poradni našiel, ale plynulosť sa vôbec nezlepšila. Budem vďačný za každú radu.

Mam pro tebe jednoduchou radu. Pokud nechces resit takovehle problemy, tak si udelej dual boot. Nainstaluj si tam 2 OS, treba oba Win7. Jeden budes pouzivat na hry a druhy na "ostatni praci". Jinak se ci casem zasyfli system a jsou s tim problemy. Mnohdy resitelne pouze reinstalaci.