Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade RAM má to cenu?

Ahoj mám starý PC na kterém jsem přeinstaloval Windows XP, nainstaloval ovladače. Systém byl už před přeinstalací lenivý. Nyní je to o dost lepší, ale pořád je to značně pomalé oproti druhému PC kteý mám od vánoc. Sestava je:

Zdroj: bez názvu(možná redstar nvm) 250W
Grafika: nVIDIA GeForce FX 5200 (Asus V9520-X) 128MB
RAM: 2x 256MB DDR(jedna noname druhá kingston) (obě maj rychlost: PC3200 (200 MHz))
HDD1: ExcelStor Technology J240 (40 GB)
HDD2: WDC WD800BB-00JHC0 (80 GB)
MB: ECS K7S6A, čipová sada SIS 745
CPU: AMD Athlon XP 1700+ (přetakt. na 1900+)[asi kravina to přetaktovávat co?], ventilátor: BOX
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG

Má do toho cenu ještě něco vrážet?

ale pořád je to značně pomalé oproti druhému PC

V com konkretne, s XPckom som sa stretol na slabsich zostavach a dalo sa s nimi "pracovat".
Treba sa zmierit s tym, ze je to stary stroj a necakat zazraky.

BTW Podobne pateticke pokusy o udrzanie stareho PC pri zivote ma uz nastastie opustili.

512MB muze na XP stacit, ale rozsireni na 1GB se muze hodit, pokud PC jeste pouzivas, osobne bych uvazoval i o novem zdroji a lepsi GK. Samozrejme pamet a GK jedine z aukra nebo z bazaru, pokud se toho nekdo bude zbavovat a da to za par korun, ale zdroj novej.