Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné zbrazování částí programu

čauky lidičkové mám takový problém, s kterým bych potřeboval píchnout:
koupil jsem si nový NB s dvěma grafickými kartami s rozlišením 1920x1080. Některé programy a jejich části se mi špatně zobrazují viz obrázky 01 a 02. Rady tipu přeinstalování ovladačů jsem již zkoušel a ničevo :-( . ví někdo, kde by mohl být zakopaný pes? Děkuji za rady.

http://imageshack.us/photo/my-images/18/42093968.j pg/

nejde to roztáhnout je to pevná velikost. a je to v acrobatu skriptovací konzole zapíná se Ctrl+J. je to acrobat 10. jak pro x86 tak pro x64. standardní motiv mám nastavený a žádný sem netestoval. dávám ještě jeden screen kde jde vidět jak se špatně zobrazuje vykreslování. dle mého názoru by měl být celý ten býlí obdélník vykreslený tím driver agentem, ale není a to mi nejde do hlavy proč?

http://imageshack.us/photo/my-images/151/66150309. jpg/

No ved s tym sachovat mas, napr. skontrolovat dualview pripadne vypnut ak je aktivny, a ked ta aplikacia sla niekedy spravne tak ze s jakym rozlisenim. Je ta aplikacia urcina pre Win7 alebo co tam mas? Skusil si nastavit rozlisenie plochy 1024x768 a spustit program? Je to stejne? Jaky presne program a jaka verzia to je? Rejklamovat to budes muset u vyrobcu toho programu, ptz to je chyba programu.