Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou mi instalovat některé programy

Dobry den nejdou mi instalovat některé programy a vyskakuje hlaška.

Chyba aplikace:Instrukce na adrese 0x013b1263 odkazovala na adresu paměti 0x00000000.S paměti nelze provest operaci:read
Mám win xp Děkuji
Změna předmětu, původně: Nevite někdo co stim? - debilnější předmět už asi neexistuje.. (touchwood)

verze servicepacku 3.Zavirovany asi ne mam to čerstvě přeinstalované,ale nějaka chyba tam určitě bude.Když kliknu na Windows Updade tak mi to pro změnu hlasi:Instrukce na adrese 0x7df4e59f odkazovala na adresu paměti 0x800700002.S paměti nelze provest operaci:read.....

Ked to robia rozne programy a casto tak to bude nejaky HW problem, moze byt napr. stara/vadna zakl.doska (kondenzatory) alebo nejaky pretakt v BIOSe, alebo vadna RAM, apod.
Skus dat do BIOSu load defaults, a otestovat RAM (na UBCD je goldmemory aj memtest86+, vypalis UBCD, nabootujes, nechas testovat par hodin, sledujes cislo u Errors) Ked bude RAM ok tak preinstaluj nanovo Windows, servicepacky, ovladace.
... alebo dalsi dobry test je napr. Prime95, stiahnues spustis, zvolis just stress testing a spustis test napr. ten prostredny a nechas bezat par hodin, sledujes ci to nevypise nejaky error