Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno instalace windows z flashky

ahoj mám problém s instalací windowsu z flashky.. už na začátku.. dělám to z tohodle webu : http://www.mujeee.cz/2008-05-16/instalace-windows- xp-z-usb-klicenky/
otevru petoUSB to mi najede pak zatrham co je napssaný ale jak dám start tak se to v 50% zatrhne a ukáže se FormatEx Error(9): Another process has open file(s) on this drive prosím o pomoc jde o flashku Kingston DataTraveler 8gb

tak to vypadá že to šlape na pohodišku díky ;-) akorát jsem měl problém se zadáním cesty dávejte pozor :-P když to budete hledat tak v PC se fleshka může tvářit třeba jako jednotka H a v NTB to může bejt W jako jsem měl já sem se stím trápil dokud sem na to nemrknul