Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sluchátka

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jaké sluchátka by jste mi doporučili co v nejnižší cenové kategorii. Ráda bych dvoje. Jedny na venky (takové ty miniaturní :-D A jedny na doma, co mě "izolují" od okolního světa jakoby.

Opakuji co v nejnižší cenové kategorii prosím. A aby to bylo od alzy :-) Děkuji !

Tuhle značku mají dva spolužáci. Jeden je spokojený, ale musel už 5* reklamovat (přesto nechce měnit), druhý zatím jen jednou. Zvukově mi nesedí, tedy není to vyloženě špatné, ale za cenu kolem 1200 se dají sehnat lepší. Jde pravděpodobně o druhý model v odkazu, nemá na sobě potisky, jinak je vzhledově stejný.