Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 2000 professional

Dobrý den ,
Dostal jsem starší pc :
Cpu :800 Mhz,256 Mb ram, 20Gb disk, Vga 16 Mb.
Chtěl by ch tam nainstalovat os Win2000 pro. ,Ale instalátor systému je v angličtině , zajímalo by mne jestly i systém bude v angličtině nebo jestli to pude nastavit do CZ .

Nie, aj Windows XP ponúka pri inštalácii slovenčinu, ale to je jazyk, ktorý si zisťujú pri inštalácii programy, aby sa nainštaloval implicitný jazyk. Zatial som toto videl využité len u Adobe Photoshop, ktorý hneď po nainštalovaní bežal v slovenčine bez toho, aby som to nejako nastavoval.

To ale IMHO nie je jazyk Win2000, ale len jazyk ktory bude defaultne nastaveny v ovladacie panely - lokalne nastavenia (podla toho nastavenia mozu programy ktore su multijazykove zvolit automaticky spravny jazyk). Ja tam davam vzdy english ptz. neznasam ked na mna napr. ovladace grafiky vyblafnu slovensky, za prve tym prelozenym katastrofickym vyrazom vobec nie je rozumiet a za druhe to niekedy nesedi ani velkostou (useknuty kus textu alebo kadeco divne)...