Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak znemožnit přístup do pošty - Outlook

Zdravím,
je nějaká možnost, jak "zaheslovat" přístup do Outlooku s poštou? Jde mi o to, že odjíždím pryč a služební notebook musím nechat kolegovi, kvůli softwaru v něm obsaženém. Problém je ten, že v Outlooku jsou jak firemní tak osobní emaily, které, jak to říct, nejsou pro kolegu. Dá se tento problém nějak vyřešit?
Díky

windows od verze NT4 (1995) znají uživatelské účty.
outlooků je více druhů - express a normální.
přístup k mailům je dán přístupovými právy k profilu. proti dalším zvědavým uživatelům s admošskými právy jde zaheslovat přístup k lokálnímu .pst souboru - tuším v ovládacích panelech v nastavení pošty (už jsem to léta neviděl).

jak funguje podřadná verze outlook express ani nechcu vědět, ve firmě nemá co dělat.