Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba s texturou

Dobrý den, před dvěma dny jsem si nainstaloval nové ovladače do svého NTB a od té doby mě při hraní zlobí textura. Se starými ovladači bylo vše vpořádku, ale s novým catalysmem je tomu jinak. Nemůže to zbůposobat nějaký faktor v catalysmu? Čím bych si mohl pomoci, krom odinstalací těchto ovladačů a návratu ke starým? Moje grafická karta je ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 series
Zde dávám ukázku. První obrázek je normální a na druhém po mírném posunutí obrazovky zlobí textura(není to stálé, ale jen z určitých pohledů a často se to mění)
[0cf8b69c4f.jpg]

Už předtím jsem měl novější ovladače, než výrobní a vše bylo ok, myslíš, že se k nim mám vrátit?
Jsou to ovladače pro NTB, stahoval jsem normálně z amd, nevidím důvod, proč by se do notebooku nedávali nové ovladače, když se právě pro ně tyto ovladače dělají.

Pretoze zapojenie v notebooku moze byt specialna zalezitost so specialnou konfiguraciou napr. pamati, vystupov, apod. Daj tam ovladace z webu vyrobcu notebooku a nevymyslaj. Ked mas silnu tuzbu do niecoho vrtat tak tam daj od AMD ale potom sa nestazuj ze ti nefunguje prepinanie displayov alebo ze mas blbo textury